<<  Kurumsal  >>

TELKUR METAL; Konya'da tel çit imalat, pazarlama ve montaj sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Amacımız; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile siz müşterilerimizin tel çit taleplerini karşılamaktır.

İmalat, Teslimat ve montajında uzman ekibi size güven verecektir. Hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, Terl Çit ürünlerine olan ihtiyaç ve taleplerinize ekonomik ve çabuk çözümler sunmaktadır.

Ürün ve Hizmet Halkamızın İçinde;

Örgü tel çit, panel tel çit, dikenli tel çit, jiletli tel çit, Pvc kaplı tel çit, beton ve metal tel çit direği, anahtar teslimi tel çit sistemlerinin montaj edilmesi yer almaktadır.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli ürünler, kalite politikamızdır.

TELKUR METAL   Tüm Hakları Saklıdır.
Tel : +90 533 460 42 47    Tel : +90 535 338 50 56
Konya Insaat